Galoş Paketleyerek 2018 Ek İş Fırsatı

Evde ek iş yapmak isteyen bayanlar ve evhanımları için birçok paketleme olarak fırsat sunuluyor. Bunlardan biri de galoş paketleyerek gelir imkanı. 2018 yılı içerisinde evden çalışmak isteyen vatandaşlar için ek gelir amacıyla yapabileceği birçok ek iş ilanları mevcut.

Son zamanlarda artan hayat pahalılığı nedeniyle aile bütçesine katkı sağlamak için bayanlar da evden yapabilecekleri iş arayışına girişti. Bunlardan en çok tercih edileni ise paketleme işleri. Galoş paketleyerek para kazanıp bütçeniz için bir gelir kaynağı oluşturabilirsiniz. Sezonluk olarak birçok firma evde çalışacak elemanlara ihtiyaç duyuyor. Bunun sebebi ise siparilere daha hızlı yetişebilmek. Firmanın size teslim ettiği galoşların istenilen sayılarda paketlemesini yaparak günübirlik teslim edip, günlük, haftalık veya aylık ücretlerle çalışabilirsiniz.

Galoş Paketleyerek Evde Kendi İşinizi Yapın

Galoşların birçok kullanım alanları bulunuyor. En fazla sağlık sektöründe görülen ve birçok alanda zorunlu olan galoşlar, gıda sanayisinde, hastanelerde, kliniklerde ve birçok sektörde oldukça fazla talep görüyor. Üretimini yapan firmalar ise çeşitli sayılarda (100-200-500-1.000) paketlemesini yapacak elemanlara ihtiyaç duyuyor. Evde çalışarak kendi işini yapmak isteyenler galoş paketleyerek para kazanabilir. Günlük ayıracağınız birkaç saatlik vakit ile ayda 1.000 lira kazanca sahip olabilirsiniz. Sizde boş zamanlarını değerlendirmek, bütçenize katkı sağlamak adına ek iş arayışı içinde iseniz ilanımıza başvuruda bulunabilirsiniz.

Aranan Şartlar;

 • İş Tanımı: Galoş Paketleme
 • Yaş: 18-45
 • Cinsiyet: Bayan
 • Çalışma Şekli: Evden (Home Office)
 • Alınacak Kişi Sayısı: 2
 • Şehir & Bölge: Karabük Safranbolu

9 Kişi Bu İlanı İnceledi

 1. bende paketleme işi yapmak istiyorum cocuçlarım küçük olduğu için çalışamıyorum elimden her türlü iş gelir galostur nikah şekerinin tesbih dizimidir lütfen yardımcı olurmusunuz ankara etlikte oturuyorum

 2. Belkıs gülmez

  Her türlü paketleme işi yapabilirim izmitte ikamet ediyorum

 3. ankara yenimahalle

 4. İzmir karabağlardayım biz iki kişiyiz ve bu işi istiyoruz eğer şehir dışına gönderiminşz varsa

 5. Tesbih dizme işi yapabilirim.Balıkesir Edremitteyim

 6. Ulaşırsanız çok sevinirim.

 7. her türlü paketleme işini yapabilirim istanbul bahçelievlerde oturuyorum

 8. İyi günler yasadigim sehirde is olanakları is yerleri cok kısıtlı olduğundan basvurularim da geri cevap alamadım. Ögrenciyim hem calısıp hem egitimimi bir sekilde devam ettirmek istiyorum. Evlere vermis oldugunuz is imkanlarinizdan bende yararlanmak istiyorum. İsinizi istediginiz zamanda teslim alacaginizdan emin olabilirsiniz. Geri donus yaparsaniz cok sevinirim.

 9. Merhaba ben de sizinle çalışmak istiyorum yardımcı olursanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir